SKU: 471100081-D / 471100090-K
ZEHNDER EVO 4 ERV plokštelinis entalpinis rekuperatorius
Plākšņu entalpijas rekuperators ZEHNDER EVO 4 ERV - ir īpaši kompakta, augstas kvalitātes ventilācijas iekārta, kas paredzēta uzstādīšanai pie griestiem. Tas nodrošina svaigu gaisu, efektīvu siltuma atgūšanu un klusu darbību.
- Ventilācijas iekārta ar karstums un mitrums atmaksas funkciju.
- Maksimalus oro srautas 400 m³/val (200Pa) – tinka mājokļiem līdz 160 m².
- Integrēta pie sildīšanas spilventiņš.
- Uzstādīšanai ko nodrošina Pasīvās mājas institūta sertifikāts.
Horizontalus Zehnder EVO 4 ERV vėdinimo įrenginys su šilumos ir drėgmės grąžinimo funkcija
Pagrindinės Zehnder EVO 4 ERV rekuperatoriaus charakteristikos:
- jo īpaši kompakts Dizains.
- Entalpinis siltummainis - pretplūsmas plate ar mitruma atdeves īpašību.
- Efektivitāte līdz 95% - pietiekama A++ klase mājas.
- Maksimalus oro srautas 400 m³/val (200 Pa) – tinka mājokļiem līdz 160 m².
- Montāža bez vibrācijām un centrbēdzes ventilatori - nodrošina klusa darbība.
- Integrēta pie sildīšanas spilventiņš.
- Sertificēts rekuperators Pasīvās mājas institūta sertifikāts.
- Rekuperatoram nav nepieciešams kondensāta novadīšana.
Ierīci var aprīkot ar Multi Control vadības panelis, EVO Sense vai EVO Switch sienas kontrolieri.
| Modelis | EVO 4 ERV |
| Siltummaiņa tips | Entalpinis |
| Uzstādīšanas veids | Lubinis |
| Spriegums (V/50Hz) | 230 |
| Siltummaiņa efektivitāte, % | 95 |
| Enerģijas atdeve no PHI, % | 80 |
| Maksimālā ierīces strāva, A | |
| Maksimālā gaisa plūsma, m3/h | 400 |
| Maksimālā jauda, W | |
| SFP, W/(m3/h) | 0,37 |
| Skaņas spiediena līmenis, dB(A) | 45 |
| Elektriskā sildītāja jauda, kW | 1 kW |
| Savienojuma diametrs, Ø mm | 4xØ160 mm |
| Izmēri (PxGxA), mm | 1160 x 600 x 269 mm |
| Svars, kg | 39 |
| Filtri | G4 + F7 |
| Korpuss | EPP apšuvums |
| Atbilst ēkas energoefektivitātes klasei | A+ |
| Pasīvās mājas sertifikāts | Jā |
| Siltummaiņa apvedvārsts (apvedceļš) | Jā |
Zehnder Evo 4 ERV techninė specifikacija.pdf
Zehnder Evo 3 un 4 rekuperatoru izmēri un gaisa plūsmas shēma
Uzstādīšanas un lietošanas instrukcijas šeit.
Jums arī varētu patikt…
| Garantija | 2 gadi * Pieejama 5 gadu garantija |
| Zīmols | Zehnder |
| Izcelsmes valsts | Vācija |







