SKU: 471100081-D / 471100090-K
ZEHNDER EVO 4 ERV plaat-entalpiarekuperaator
Plaat-entalpia rekuperatsiooniseadmed KÜMDER EVO 4 ERV - on ülimalt kompaktne, kvaliteetne ventilatsiooniseade, mis on mõeldud laele paigaldamiseks. See pakub värsket õhku, tõhusat soojustagastust ja vaikset tööd.
- Ventilatsiooniüksus koos kuumus ja niiskus tagasimaksmise funktsioon.
- Maksimaalne õhuvooluhulk 400 m³/tunnis (200Pa) - sobiv kuni 160 m² suurustele eluruumidele.
- Integreeritud aadressil soojenduspadi.
- Paigaldamiseks mida pakub Passiivmaja Instituudi sertifikaat.
Zehnder EVO 4 ERV horisontaalne ventilatsiooniseade soojuse ja niiskuse tagastamise funktsiooniga
Zehnder EVO 4 ERV rekuperaatori põhiomadused:
- eriti kompaktne Disain.
- Entalpinis soojusvaheti - vastuvoolu plaat niiskuse tagastamise omadusega.
- Efektiivsus kuni 95% - piisav Klass A++ koju.
- Maksimaalne õhuvooluhulk 400 m³/tunnis (200 Pa) - sobiv kuni 160 m² suurustele eluruumidele.
- Vibratsioonivaba paigaldus ja tsentrifugaalventilaatorid - tagab vaikne töö.
- Integreeritud aadressil soojenduspadi.
- Recuperator sertifitseeritud Passiivmaja Instituudi sertifikaat.
- Rekuperaatori jaoks ei nõuta kondensaadi äravool.
Seade võib olla varustatud Multi Control juhtpaneel, EVO Sense või EVO Switch seinakontrollerid.
| Mudel | EVO 4 ERV |
| Soojusvaheti tüüp | Entalpinis |
| Paigalduse tüüp | Lubinis |
| Pinge (V/50Hz) | 230 |
| Soojusvaheti tõhusus, % | 95 |
| PHI energiakasum, % | 80 |
| Seadme maksimaalne voolutugevus, A | |
| Maksimaalne õhuvooluhulk, m3/h | 400 |
| Maksimaalne võimsus, W | |
| SFP, W/(m3/h) | 0,37 |
| Helirõhu tase, dB(A) | 45 |
| Elektrikütteseadme võimsus, kW | 1 kW |
| Ühendusläbimõõt, Ø mm | 4xØ160 mm |
| Mõõtmed (PxGxA), mm | 1160 x 600 x 269 mm |
| Kaal, kg | 39 |
| Filtrid | G4 + F7 |
| Kere | EPP-vooderdis |
| Vastab hoone energiatõhususe klassile | A+ |
| Passiivmaja sertifikaat | Jah |
| Soojusvaheti möödavooluklapp (bypass) | Jah |
Zehnder Evo 4 ERV tehniline kirjeldus.pdf
Zehnder Evo 3 ja 4 rekuperaatori mõõtmed ja õhuvoolu skeem
Paigaldus- ja kasutusjuhendid siin.
Sulle võib meeldida ka…
| Garantii | 2 aastat * 5-aastane garantii saadaval |
| Bränd | Zehnder |
| Päritoluriik | Saksamaa |







