SKU: 471100083-D / 471100087-K
ZEHNDER EVO 3 HRV plākšņu rekuperators
Plākšņu rekuperators ZEHNDER EVO 3 HRV - ir īpaši kompakta, augstas kvalitātes ventilācijas iekārta, kas paredzēta uzstādīšanai pie griestiem. Tas nodrošina svaigu gaisu, efektīvu siltuma atgūšanu un klusu darbību.
- Ventilācijas iekārta ar siltums atmaksas funkciju.
- Maksimālā gaisa plūsma 300 m³/h (200Pa) - piemērots mājokļiem līdz 120 m².
- Integrēta pie sildīšanas spilventiņš.
- Uzstādīšanai ko nodrošina Pasīvās mājas institūta sertifikāts.
Zehnder EVO 3 HRV horizontālā ventilācijas iekārta ar siltuma atgūšanas funkciju
Zehnder EVO 3 HRV rekuperācijas ventilatora galvenās īpašības:
- jo īpaši kompakts Dizains.
- Augsta efektivitāte pretplūsmas plākšņu siltummainis.
- Efektivitāte līdz 95% - pietiekama A++ klase mājas.
- Maksimālā gaisa plūsma 300 m³/h (200 Pa) - piemērota mājokļiem līdz 120 m².
- Montāža bez vibrācijām un centrbēdzes ventilatori - nodrošina klusa darbība.
- Integrēta pie sildīšanas spilventiņš.
- Sertificēts rekuperators Pasīvās mājas institūta sertifikāts.
- Rekuperatoram ir nepieciešams kondensāta novadīšana.
Ierīci var aprīkot ar Multi Control vadības panelis, EVO Sense vai EVO Switch sienas kontrolieri.
| Modelis | EVO 3 HRV |
| Siltummaiņa tips | Plākšņu pretplūsma |
| Uzstādīšanas veids | Lubinis |
| Spriegums (V/50Hz) | 230 |
| Siltummaiņa efektivitāte, % | 95 |
| Enerģijas atdeve no PHI, % | 81 |
| Maksimālā ierīces strāva, A | |
| Maksimālā gaisa plūsma, m3/h | 300 |
| Maksimālā jauda, W | |
| SFP, W/(m3/h) | 0,28 |
| Skaņas spiediena līmenis, dB(A) | 45 |
| Elektriskā sildītāja jauda, kW | 1 kW |
| Savienojuma diametrs, Ø mm | 4xØ160 mm |
| Izmēri (PxGxA), mm | 600x1160x269 mm |
| Svars, kg | 36 |
| Filtri | G4 + F7 |
| Korpuss | EPP apšuvums |
| Atbilst ēkas energoefektivitātes klasei | A+ |
| Pasīvās mājas sertifikāts | Jā |
| Siltummaiņa apvedvārsts (apvedceļš) | Jā |
Zehnder Evo 3 HRV tehniskā specifikācija.pdf
Zehnder Evo 3 un 4 rekuperatoru izmēri un gaisa plūsmas shēma
Uzstādīšanas un lietošanas instrukcijas šeit.
Jums arī varētu patikt…
| Garantija | 2 gadi * Pieejama 5 gadu garantija |
| Zīmols | Zehnder |
| Izcelsmes valsts | Vācija |







