SKU: 471100083-D / 471100087-K
ZEHNDER EVO 3 HRV plaatrekuperaator
Plaatrekuperaator KÜMDER EVO 3 HRV - on ülimalt kompaktne, kvaliteetne ventilatsiooniseade, mis on mõeldud laele paigaldamiseks. See pakub värsket õhku, tõhusat soojustagastust ja vaikset tööd.
- Ventilatsiooniüksus koos soojus tagasimaksmise funktsioon.
- Maksimaalne õhuvooluhulk 300 m³/tunnis (200Pa) - sobiv kuni 120 m² suurustele eluruumidele.
- Integreeritud aadressil soojenduspadi.
- Paigaldamiseks mida pakub Passiivmaja Instituudi sertifikaat.
Zehnder EVO 3 HRV horisontaalne ventilatsiooniseade koos soojustagastuse funktsiooniga
Zehnder EVO 3 HRV soojustagastusega ventilaatori põhiomadused:
- eriti kompaktne Disain.
- Kõrge tõhusus vastuvoolu plaadiga soojusvaheti.
- Efektiivsus kuni 95% - piisav Klass A++ koju.
- Maksimaalne õhuvooluhulk 300 m³/tunnis (200 Pa) - sobiv kuni 120 m² suurustele eluruumidele.
- Vibratsioonivaba paigaldus ja tsentrifugaalventilaatorid - tagab vaikne töö.
- Integreeritud aadressil soojenduspadi.
- Recuperator sertifitseeritud Passiivmaja Instituudi sertifikaat.
- Rekuperaatori jaoks on nõutav kondensaadi äravool.
Seade võib olla varustatud Multi Control juhtpaneel, EVO Sense või EVO Switch seinakontrollerid.
| Mudel | EVO 3 HRV |
| Soojusvaheti tüüp | Plaadi vastuvool |
| Paigalduse tüüp | Lubinis |
| Pinge (V/50Hz) | 230 |
| Soojusvaheti tõhusus, % | 95 |
| PHI energiakasum, % | 81 |
| Seadme maksimaalne voolutugevus, A | |
| Maksimaalne õhuvooluhulk, m3/h | 300 |
| Maksimaalne võimsus, W | |
| SFP, W/(m3/h) | 0,28 |
| Helirõhu tase, dB(A) | 45 |
| Elektrikütteseadme võimsus, kW | 1 kW |
| Ühendusläbimõõt, Ø mm | 4xØ160 mm |
| Mõõtmed (PxGxA), mm | 600x1160x269 mm |
| Kaal, kg | 36 |
| Filtrid | G4 + F7 |
| Kere | EPP-vooderdis |
| Vastab hoone energiatõhususe klassile | A+ |
| Passiivmaja sertifikaat | Jah |
| Soojusvaheti möödavooluklapp (bypass) | Jah |
Zehnder Evo 3 HRV tehniline kirjeldus.pdf
Zehnder Evo 3 ja 4 rekuperaatori mõõtmed ja õhuvoolu skeem
Paigaldus- ja kasutusjuhendid siin.
Sulle võib meeldida ka…
| Garantii | 2 aastat * 5-aastane garantii saadaval |
| Bränd | Zehnder |
| Päritoluriik | Saksamaa |







