SKU: AE160DNYSPG/EU + AE040RXEDEG/EU
Samsung EHS SPLIT 4,4 - 5,0 kW gaiss-ūdens siltumsūknis ar hidromoduli
Siltumsūknis gaiss-ūdens Samsung EHS SPLIT 4.4 – 5.0 kW su hidromoduliu - Tas ir uzticams apkures risinājums, kas nodrošina stabilu siltuma padevi un augstu energoefektivitāti visas sezonas garumā. Klusa darbība, plašas integrācijas iespējas un efektivitāte pat pie zemas āra temperatūras nodrošina komfortu un zemākas enerģijas izmaksas.
- A+++/A++ energoefektivitātes klase.
- Pieejams vietnē līdz -25°C āra temperatūra, vienlaikus saglabājot apkures jaudu.
- Integrēta pie magnētiskais filtrs un trīsceļu vārsts.
- Uzstādīšanai ko nodrošina EUROVENT sertifikāts.
- 5 gadi Oficiālā ražotāja garantija.
Šilumos siurblys oras–vanduo Samsung EHS Split 4.4–5.0 kW – stabilus ir efektyvus sprendimas namų šildymui bei karšto vandens ruošimui.
Pagrindinės Samsung EHS SPLIT 4.4 – 5.0 kW šilumos siurblio oras – vanduo charakteristikos:
- Ļoti klusa āra vienība.
- Saderīgs iekšējais hidromodulis.
- Apkure pat pie -25°C.
- R32 Aukstumnesējs.
- A+++/A++ energoefektivitātes klase.
- Integrēta pie WiFi pārvaldība.
- Integrēta pie magnētiskais filtrs un trīsceļu vārsts.
- Mākslīgais intelekts Enerģijas taupīšanas režīms.
- Saderīgs ar saules elektrostaciju (SmartGrid integrācija).
- Modeļa izvēle ar divu zonu vadības komponenti.
- EUROVENT sertifikāts - Kvalitātes un efektivitātes apstiprināšana.
- 5 gadi garantija.
Samsung EHS SPLIT 4.4 – 5.0 kW šilumos siurblio VALDYMAS:
- Krāsu displejs Lietuviešu valoda iekšējā ierīcē.
- Tālvadības pults SmartThings mobilā lietotne.
| Uzstādīšana ārpus telpām | AE040RXEDEG/EU |
| Sildīšanas jauda, kW | 4,4 |
| Dzesēšanas jauda, kW | 5,0 |
| COP A7/W35, W/W | 5,20 |
| EER A35/W18 , W/W | 4,59 |
| SCOP LWT 35°C, W/W | 4,58 |
| Enerģijas klase LWT 35°C/55°C | A+++/A++ |
| Sildīšanas jauda (ES) Nr. 813/2013 P-rated, kW | 5 |
| Nominālā ūdens plūsma, L/min | 14,4 |
| Minimālais pastāvīgi pieejamais ūdens tilpums, L | 75 |
| Darba āra temperatūra. | Apkure, °C | -25-35 |
| Darba āra temperatūra. | Dzesēšana, °C | 10-46 |
| Darba āra temperatūra. | Iekšzemes karstais ūdens, °C | -25-43 |
| Maks. Termostata temperatūra | Apkure, °C | 65 |
| Maks. Termostata temperatūra | Karstais ūdens, °C | 55 |
| Izmēri (PxGxA), mm | 880 x 638 x 310 |
| Svars, kg | 46,5 |
| Cauruļu savienotāji | Šķidrums + gāze, collas | 1/4″ + 5/8″ |
| Cauruļu garumi, min/max, m | 30 |
| Augstuma kritums, max, m | 15/20 |
| Freons | R32 |
| Freona saturs | Piepildīts, kg | 1.2 (15m) |
| Freona saturs | Papildu, g/m | 20 |
| Skaņas spiediens | Sildīšana (stāv.), dB (A) | 44 |
| Barošanas avots, ϕ, V, Hz | 1ϕ, 220-240V, 50HZ |
| Ieteicamais automātiskais pārslēgšanas slēdzis, A | C20 |
| Ieteicamais barošanas kabelis, mm2 | 3 x 2.5 |
| Ekranētais sakaru kabelis (no lauka uz iekštelpām), mm2 | 2 x 0.75 |
| Apakšējā sildīšanas paplāte | - |
| Iekšējā uzstādīšana | AE160DNYSPG/EU |
| Cauruļu savienojumi | Pievads/atgriešanās, mm | 28/28 |
| Cauruļu savienojumi | K.Š. ūdens | 28/28 |
| Izmēri, mm | 530 x 840 x 350 |
| Svars, kg | 43 |
| Iebūvēts elektriskais tents, kW | 6 |
| Barošanas avots, ϕ, V, Hz | 3ϕ, 380-415 V, 50 Hz |
| Ieteicamais automātiskais pārslēgšanas slēdzis, A | C16 |
| Ieteicamais barošanas kabelis, mm2 | 3 x 2.5 |
| Barošanas avots, ϕ, V, Hz | 3ϕ, 380-415 V, 50 Hz |
| Elektriskais teno automātiskais slēdzis, A | C16 |
| Barošanas kabelis, mm2 | 5 x 2.5 |
Jums arī varētu patikt…
| Garantija | 5 gadu garantija |
| Zīmols | Samsung |
| Izcelsmes valsts | Dienvidkoreja |








