SKU: AE160DNYSPG/EU + AE040RXEDEG/EU
Samsung EHS SPLIT 4,4 - 5,0 kW õhk-vesi soojuspump hüdromooduliga
Õhk-vesi soojuspump Samsung EHS SPLIT 4.4 – 5.0 kW su hidromoduliu – tai patikimas šildymo sprendimas, užtikrinantis stabilų šilumos tiekimą ir aukštą energinį efektyvumą viso sezono metu. Tylus veikimas, plačios integracijos galimybės ir efektyvumas net esant žemai lauko temperatūrai leidžia užtikrinti komfortą ir mažesnes energijos sąnaudas.
- A+++/A++ energiatõhususe klass.
- Veikia iki -25°C välistemperatuuri, säilitades samal ajal küttevõimsuse.
- Integreeritud aadressil magnetinis filtras ir trieigis vožtuvas.
- Paigaldamiseks mida pakub EUROVENTi sertifikaat.
- 5 aastat Tootja ametlik garantii.
Šilumos siurblys oras–vanduo Samsung EHS Split 4.4–5.0 kW – stabilus ir efektyvus sprendimas namų šildymui bei karšto vandens ruošimui.
Pagrindinės Samsung EHS SPLIT 4.4 – 5.0 kW šilumos siurblio oras – vanduo charakteristikos:
- Äärmiselt vaikne välisseade.
- Kompatiškas vidinis hidromodulis.
- Šildymas net prie -25°C.
- R32 Külmutusaine.
- A+++/A++ energiatõhususe klass.
- Integreeritud aadressil WiFi haldamine.
- Integreeritud aadressil magnetinis filtras ir trieigis vožtuvas.
- Dirbtinio intelekto energijos taupymo režimas.
- Ühildub päikeseelektrijaamaga (SmartGriidi integreerimine).
- Mudeli valik koos kahetasandilised juhtimiskomponendid.
- EUROVENTi sertifikaat - Kvaliteedi ja tõhususe valideerimine.
- 5 aastat garantii.
Samsung EHS SPLIT 4.4 – 5.0 kW šilumos siurblio VALDYMAS:
- Värviline ekraan Leedu keel sisemises seadmes.
- Kaugjuhtimispult SmartThings mobiilirakendus.
| Paigaldamine välitingimustes | AE040RXEDEG/EU |
| Küttevõimsus, kW | 4,4 |
| Jahutusvõimsus, kW | 5,0 |
| COP A7/W35, W/W | 5,20 |
| EER A35/W18 , W/W | 4,59 |
| SCOP LWT 35°C, W/W | 4,58 |
| Energiaklass LWT 35°C/55°C | A+++/A++ |
| Soojusvõimsus (EL) nr 813/2013 P-kategooria, kW | 5 |
| Vee nimivooluhulk, L/min | 14,4 |
| Minimaalne pidevalt kasutatav veemaht, L | 75 |
| Töötav välistemperatuur. | Küte, °C | -25-35 |
| Töötav välistemperatuur. | Jahutamine, °C | 10-46 |
| Töötav välistemperatuur. | Soojavee kuumavee temperatuur, °C | -25-43 |
| Max. Termostaadi temperatuur | Küte, °C | 65 |
| Max. Termostaadi temperatuur | Kuum vesi, °C | 55 |
| Mõõtmed (PxGxA), mm | 880 x 638 x 310 |
| Kaal, kg | 46,5 |
| Vamzdžių jungtys | Skystys + dujos, coliai | 1/4″ + 5/8″ |
| Vamzdžių ilgiai, min/max, m | 30 |
| Aukščių perkritis, max, m | 15/20 |
| Freon | R32 |
| Freoonisisaldus | Täidetud, kg | 1.2 (15m) |
| Freono kiekis | Papildomas, g/m | 20 |
| Helirõhk | Küte (statsionaarne), dB (A) | 44 |
| Toiteallikas, ϕ, V, Hz | 1ϕ, 220-240V, 50HZ |
| Soovitatav automaatne ümberlülitus, A | C20 |
| Soovitatav toitekaabel, mm2 | 3 x 2.5 |
| Varjestatud sidekaabel (välitingimustest siseruumidesse), mm2 | 2 x 0.75 |
| Alumine soojendusplaat | – |
| Vidaus įrenginys | AE160DNYSPG/EU |
| Vamzdžių jungtys | Paduod./grįžt., mm | 28/28 |
| Vamzdžių jungtys | K.Š. vanduo | 28/28 |
| Mõõtmed, mm | 530 x 840 x 350 |
| Kaal, kg | 43 |
| Integruotas elektrinis tenas, kW | 6 |
| Toiteallikas, ϕ, V, Hz | 3ϕ, 380-415V, 50Hz |
| Soovitatav automaatne ümberlülitus, A | C16 |
| Soovitatav toitekaabel, mm2 | 3 x 2.5 |
| El. teno maitinimas, ϕ, V, Hz | 3ϕ, 380-415V, 50Hz |
| El. teno automatinis jungiklis, A | C16 |
| El. teno maitinimo kabelis, mm2 | 5 x 2.5 |
Sulle võib meeldida ka…
| Garantii | 5-aastane garantii |
| Bränd | Samsung |
| Päritoluriik | Lõuna-Korea |








