SKU: 2RT-L/R-S21
RECOM 2RT rotacinis lubinis rekuperatorius su WiFi valdymu
Rotācijas griestu rekuperators RECOM 2RT ar WiFi vadību - ir zviedru kvalitātes ventilācijas iekārta, kas nodrošina svaigu gaisu un efektīvu mitruma atgriešanu.
- Rotācijas siltummainis - atjauno mitrumu uz telpām.
- Efektyvumas iki 84% – tinka A+ klasės mājas.
- Maksimalus oro srautas 348 m³/val. (320m³/100Pa) – tinkamas mājokļiem līdz 100 m².
- Integrēta pie tālruņa pārvaldība - nav nepieciešams papildu aprīkojums.
Horizontāla rotācijas ventilācijas iekārta ar siltuma un mitruma atgūšanas funkciju - tīrs gaiss un enerģijas ietaupījums
Pagrindinės Recom 2RT rekuperators īpašības:
- rotācijas siltummainis - efektīvs atjauno mitrumu uz telpām.
- Balti krāsots 40 mm korpuss - nodrošina sasprindzinājums.
- Efektyvumas iki 84% – įrenginys tinkamas A++ klase mājas.
- Maksimalus oro srautas 348 m³/val. (320m³/100Pa) – tinkamas mājokļiem līdz 100 m².
- Integrēta pie tālruņa pārvaldība (vadības automatizācija + WIFI modulis) - nav nepieciešams interneta savienojums, tālvadības pults vai papildu vadi.
- Īpaši zema SFP (īpatnējā ventilatora jauda) vērtības - norāda, cik daudz elektroenerģijas patērē ventilatori, salīdzinot ar gaisa daudzumu, ko tie nomaina.
- Rekuperatoram nav nepieciešams kondensāta novadīšana.
Recom 2RT vėdinimo įrenginio VALDYMAS:
- Integrēta pie tālruņa pārvaldība - nav nepieciešams papildu aprīkojums.
Papildu Recom 2RT ventilācijas bloka vadības funkcijas:
- nedēļas pulksteņa, kalendāra iestatījumi,
- sinhronie, elektroniski komutējamie EC ventilatori,
- trīs individuāli regulējami ventilatora ātrumi,
- palielināt funkciju,
- kamīns, tvaika nosūcēja režīmi,
- Smart Home savienotājs,
- temperatūras iestatījumi,
- kļūdas ziņojumus,
- filtru maiņas paziņojumi.
Kā papildaprīkojums ir pieejams ārējais vadības panelis un mitruma sensors.
| Modelis | 2RT-L/R-S21 |
| Siltummaiņa tips | Rotācijas |
| Uzstādīšanas veids | Lubinis |
| Spriegums (V/50Hz) | 1-220-240 |
| Siltummaiņa efektivitāte, % | 71-84 |
| Maksimālā ierīces strāva, A | 4,1 |
| Maksimālā gaisa plūsma, m3/Pa | 320m³/100Pa |
| Maksimālā jauda, W | 835 |
| SPI (elektroenerģijas patēriņš), W/(m3/h) | 0,24 |
| Skaņas spiediena līmenis 3 m attālumā, dB(A) | 21 |
| Elektriskā sildītāja jauda, kW | 0,7 kW |
| Savienojuma diametrs, Ø mm | 4xØ160 mm |
| Izmēri (PxGxA), mm | 1150x630x280 mm |
| Svars, kg | 56 |
| Filtri | G4 + F7 |
| Korpuss | Krāsots cinkots tērauds, izolēts ar 40 mm minerālvates. |
| Atbilst ēkas energoefektivitātes klasei | A+ |
Jums arī varētu patikt…
| Garantija | 2 gadi |
| Zīmols | Ieteikums |
| Izcelsmes valsts | Zviedrija |






