SKU: ComfoClime36/Q600
ZEHNDER ComfoClime 36 and ComfoAir Q 600 ERV ST kit
Zehnder ComfoClime 36 ir ComfoAir Q600 ERV ST komplektas – tai pilnas sprendimas su entalpiniu rekuperatoriumi ir klimato kontrolės moduliu, užtikrinantis šviežio oro tiekimą bei jo temperatūros reguliavimą. Sistema veikia oras-oras šilumos siurblio principu be lauko bloko – vasarą vėsina, o žiemą pašildo tiekiamą orą. Šį komplektą sudaro:
- tiekiamo oro temperatūros reguliavimo prietaisas Zehnder ComfoClime 36.
- Entalpinis vėdinimo įrenginys Zehnder ComfoAir Q 600 ERV ST.
- LAN modulis ComfoConnect skirtas valdyti įrenginius nuotoliu.
- Integrated at heating pad.
- Sujungimo adapteris.
- Laikiklis pastatymui ant žemės.
Vertikalus Zehnder ComfoAir Q600 ERV + ComfoClime 36 įrenginys su šilumos, drėgmės ir temperatūros kontrolės galimybėmis
Pagrindinės Zehnder ComfoClime 36 įrenginio charakteristikos:
- veikia šilumos siurblio oras-oras principu.
- Laisvai parenkama įrenginio pusė.
- Kondensato nubėgimo prijungimas galimas abiejose pusėse.
- Nereikalingas išorinis lauko blokas.
- Integrated at temperatūros jutiklis.
- Integrated at WiFi valdymas per ComfoClime Control programėlę.
- Quiet operation – gera izoliacija ir tylus inverterinis kompresorius.
| Model | Q 600 ERV ST |
| Type of heat exchanger | Entalpinis |
| Installation type | Wall-mounted |
| Voltage (V/50Hz) | 230 |
| Heat exchanger efficiency, % | 96 |
| Energy return on PHI, % | 87 |
| Maximum device current, A | 2,77 |
| Maximum air flow, m3/h | 600 |
| Maximum power, W | 345 |
| SFP, W/(m3/h) | 0,48 |
| Sound pressure level, dB(A) | 51 |
| Electric heater power, kW | 2,2 |
| Connection diameter, Ø mm | 4xØ200 mm |
| Dimensions (PxGxA), mm | 725x570x850 mm |
| Weight, kg | 50 |
| Filters | G4 + F7 |
| Hull | EPP cladding |
| Meets the energy performance class of the building | A |
| Passive House Certificate | Yes |
| Heat exchanger bypass valve (bypass) | Taip (moduliuojamas) |
| Model | ComfoClime 36 |
| Veikimo principas | Oras-oras |
| Voltage (V/50Hz) | 230 |
| Srovė, A | 4,87 |
| Saugiklis, A | 6 |
| Šaldymo galia, kW | iki 2,6 |
| Heating power, kW | iki 2,4 |
| Šaltnešis | R32 (0,65 kg), GWP 675 |
| Energijos efektyvumo koeficientas (EER) | iki 3,59 |
| Hull | vidus – EPP/ABS, išorė – padengtas plienas |
| Bendri išmatavimai (PxGxA), mm | 859x570x2027 mm |
| Bendras svoris, kg | 112 |
Zehnder ComfoClime 36 brošiūra.pdf
Zehnder ComfoClime 36 ir ComfoAir Q600 techninė specifikacija.pdf
Zehnder ComfoClime 24 ir 36 matmenys ir oro srautų schema
For installation and operating instructions here.
You may also like…
| Warranty | 2 years * 5 year warranty available |
| Brand | Zehnder |
| Country of origin | Germany |

