SKU: ComfoClime36/Q600
ZEHNDER ComfoClime 36 ir ComfoAir Q 600 ERV ST komplektas
Zehnder ComfoClime 36 ir ComfoAir Q600 ERV ST komplektas – tai pilnas sprendimas su entalpiniu rekuperatoriumi ir klimato kontrolės moduliu, užtikrinantis šviežio oro tiekimą bei jo temperatūros reguliavimą. Sistema veikia oras-oras šilumos siurblio principu be lauko bloko – vasarą vėsina, o žiemą pašildo tiekiamą orą. Šį komplektą sudaro:
- tiekiamo oro temperatūros reguliavimo prietaisas Zehnder ComfoClime 36.
- Entalpinis vėdinimo įrenginys Zehnder ComfoAir Q 600 ERV ST.
- LAN modulis ComfoConnect skirtas valdyti įrenginius nuotoliu.
- Integreeritud aadressil soojenduspadi.
- Sujungimo adapteris.
- Laikiklis pastatymui ant žemės.
Vertikalus Zehnder ComfoAir Q600 ERV + ComfoClime 36 įrenginys su šilumos, drėgmės ir temperatūros kontrolės galimybėmis
Pagrindinės Zehnder ComfoClime 36 įrenginio charakteristikos:
- veikia šilumos siurblio oras-oras principu.
- Laisvai parenkama įrenginio pusė.
- Kondensato nubėgimo prijungimas galimas abiejose pusėse.
- Nereikalingas išorinis lauko blokas.
- Integreeritud aadressil temperatūros jutiklis.
- Integreeritud aadressil WiFi valdymas per ComfoClime Control programėlę.
- Tylus veikimas – gera izoliacija ir tylus inverterinis kompresorius.
| Mudel | Q 600 ERV ST |
| Soojusvaheti tüüp | Entalpinis |
| Paigalduse tüüp | Seinale paigaldatud |
| Pinge (V/50Hz) | 230 |
| Soojusvaheti tõhusus, % | 96 |
| PHI energiakasum, % | 87 |
| Seadme maksimaalne voolutugevus, A | 2,77 |
| Maksimaalne õhuvooluhulk, m3/h | 600 |
| Maksimaalne võimsus, W | 345 |
| SFP, W/(m3/h) | 0,48 |
| Helirõhu tase, dB(A) | 51 |
| Elektrikütteseadme võimsus, kW | 2,2 |
| Ühendusläbimõõt, Ø mm | 4xØ200 mm |
| Mõõtmed (PxGxA), mm | 725x570x850 mm |
| Kaal, kg | 50 |
| Filtrid | G4 + F7 |
| Kere | EPP-vooderdis |
| Vastab hoone energiatõhususe klassile | A |
| Passiivmaja sertifikaat | Jah |
| Soojusvaheti möödavooluklapp (bypass) | Taip (moduliuojamas) |
| Mudel | ComfoClime 36 |
| Veikimo principas | Oras-oras |
| Pinge (V/50Hz) | 230 |
| Srovė, A | 4,87 |
| Saugiklis, A | 6 |
| Šaldymo galia, kW | iki 2,6 |
| Küttevõimsus, kW | iki 2,4 |
| Šaltnešis | R32 (0,65 kg), GWP 675 |
| Energijos efektyvumo koeficientas (EER) | iki 3,59 |
| Kere | vidus – EPP/ABS, išorė – padengtas plienas |
| Bendri išmatavimai (PxGxA), mm | 859x570x2027 mm |
| Bendras svoris, kg | 112 |
Sulle võib meeldida ka…
| Garantii | 2 aastat * 5-aastane garantii saadaval |
| Bränd | Zehnder |
| Päritoluriik | Saksamaa |

