SKU: AE200DNWSPG/EU + AE060CXEDEG/EU
Samsung EHS SPLIT NORDIC 6.0 – 6.5 kW šilumos siurblys oras-vanduo su 200l integruota talpa
Šilumos siurblys oras-vanduo Samsung EHS SPLIT NORDIC 6.0–6.5 kW su 200l integruota talpa – tai patikimas šildymo sprendimas, užtikrinantis stabilų šilumos tiekimą ir karšto vandens ruošimą. Efektyviai dirba net esant žemai temperatūrai lauke ir užtikrina tylų, ekonomišką veikimą.
- A+++/A++ energinio efektyvumo klasė.
- Veikia iki -25°C lauko temperatūros, išlaikant šildymo galią.
- Integruotas srauto jutiklis ir trieigis vožtuvas.
- Įrenginiui suteiktas EUROVENT sertifikatas.
- 5 metų oficiali gamintojo garantija.
Šilumos siurblys oras–vanduo Samsung EHS Split Nordic 6.0–6.5 kW su 200l integruota talpa – patikimas ir efektyvus sprendimas namų šildymui bei karšto vandens ruošimui.
Pagrindinės Samsung EHS SPLIT NORDIC 6.0–6.5 kW su 200l integruota talpa šilumos siurblio oras – vanduo charakteristikos:
- Itin tylus lauko blokas.
- Nordic serijos išorinis blokas – patikimam veikimui esant ypač žemoms temperatūroms.
- Tiekiama temperatūra iki 65°C.
- Šildymas net prie -25°C.
- R32 šaltnešis.
- A+++/A++ energinio efektyvumo klasė.
- Kompaktiškas vidinio bloko dizainas – 60 x 60 cm.
- Trisluoksnė integruotos 200l talpos izoliacija – 56% didesnis efektyvumas lyginant su senąja talpa.
- Karšto vandens ruošimui ir šildymui integruoti tenai.
- Integruotas srauto jutiklis, magnetinis filtras ir trieigis vožtuvas.
- Galimybė pasirinkti modelį su dviejų zonų valdymo komponentais.
- Integruotas WiFi valdymas.
- Dirbtinio intelekto energijos taupymo režimas.
- Suderinamas su saulės elektrine (SmartGrid integracija).
- EUROVENT sertifikatas – kokybės ir efektyvumo patvirtinimas.
- 5 metų garantija.
Samsung EHS SPLIT NORDIC 6.0–6.5 kW su 200l integruota talpa šilumos siurblio VALDYMAS:
- Spalvotas ekranas vidiniame įrenginyje lietuvių kalba.
- Nuotolinis valdymas SmartThings mobilia programėle.
| Lauko įrenginys | AE060CXEDEG/EU |
| Šildymo galia, kW | 6,0 |
| Vėsinimo galia, kW | 6,5 |
| COP A7/W35, W/W | 4,92 |
| EER A35/W18 , W/W | 4,42 |
| SCOP LWT 35°C, W/W | 4,58 |
| Energinė klasė LWT 35°C/55°C | A+++/A++ |
| Šildymo galia (EU) No 813/2013 P-rated, kW | 6 |
| Nominalus vandens srautas, L/min | 18,8 |
| Minimalus nuolat prieinamas vandens tūris, L | 75 |
| Darbinė lauko temp. | Šildymas, °C | -25-35 |
| Darbinė lauko temp. | Vėsinimas, °C | 10-46 |
| Darbinė lauko temp. | Buitinis k. vanduo, °C | -25-43 |
| Maks. termofikato temperatūra | Šildymas, °C | 65 |
| Maks. termofikato temperatūra | Karštas vanduo, °C | 55 |
| Matmenys (PxGxA), mm | 880 x 638 x 310 |
| Svoris, kg | 46,5 |
| Vamzdžių jungtys | Skystys + dujos, coliai | 1/4″ + 5/8″ |
| Vamzdžių ilgiai, min/max, m | 30 |
| Aukščių perkritis, max, m | 15/20 |
| Freonas | R32 |
| Freono kiekis | Užpildytas, kg | 1.2 (15m) |
| Freono kiekis | Papildomas, g/m | 20 |
| Garso slėgis | Šildymas (stand.), dB (A) | 47 |
| Elektros maitinimas, ϕ, V, Hz | 1ϕ, 220-240V, 50Hz |
| Rekomenduojamas automatinis jungiklis, A | C20 |
| Rekomenduojamas maitinimo kabelis, mm2 | 3 x 2.5 |
| Komunikacinis ekranuotas kabelis (laukas-vidus), mm2 | 2 x 0.75 |
| Dugno pašildymo tenas | Integruotas |
| Vidaus įrenginys | AE200DNWSPG/EU |
| Vandens talpa, L | 200 |
| Vamzdžių jungtys | Paduod./grįžt., mm | 28/28 |
| Vamzdžių jungtys | K.Š. vanduo, mm | 22/22 |
| Recirkuliacija, mm | – |
| Matmenys, mm | 598 x 1850 x 600 |
| Svoris, kg | 139 |
| Integruotas elektrinis tenas, kW | 6 |
| Elektros maitinimas, ϕ, V, Hz | 3ϕ, 380-415V, 50Hz |
| Rekomenduojamas automatinis jungiklis, A | C16 |
| Rekomenduojamas maitinimo kabelis, mm2 | 3 x 2.5 |
| El. teno maitinimas, ϕ, V, Hz | 3ϕ, 380-415V, 50Hz |
| El. teno automatinis jungiklis, A | C16 |
| El. teno maitinimo kabelis, mm2 | 5 x 2.5 |
Jums taip pat gali patikti…
| Garantija | 5 metų garantija |
| Prekės ženklas | Samsung |
| Kilmės šalis | Pietų Korėja |








