SKU: ComfoClime24/Q350
ZEHNDER ComfoClime 24 ir ComfoAir Q 350 ERV TR komplektas
Zehnder ComfoClime 24 ir ComfoAir Q350 ERV TR komplektas - ir komplekss risinājums ar entalpijas rekuperatoru un klimata kontroles moduli svaiga gaisa padevei un temperatūras regulēšanai. Sistēma darbojas kā gaiss-gaiss siltumsūknis bez ārējā bloka, dzesējot pieplūdes gaisu vasarā un sildot to ziemā. Komplektā ietilpst:
- Zehnder pieplūdes gaisa temperatūras regulēšanas ierīce ComfoClime 24.
- Zēndera entalpijas ventilācijas ierīce ComfoAir Q 350 ERV TR.
- LAN modulis ComfoConnect ir paredzēts ierīču pārvaldībai attālināti.
- Integrēta pie sildīšanas spilventiņš.
- Savienojuma adapteris.
- Kronšteins novietošanai uz zemes.
Vertikalus Zehnder ComfoAir Q350 ERV + ComfoClime 24 įrenginys su šilumos, drėgmės ir temperatūros kontrolės galimybėmis
Pagrindinės Zehnder ComfoClime 24 įrenginio charakteristikos:
- siltumsūkņa darbināšana laikapstākļi un laikapstākļi princips.
- Brīvi atlasāms ierīces pusē.
- Iespējams kondensāta novadīšanas savienojums abās pusēs.
- Nav nepieciešams ārējā āra vienība.
- Integrēta pie temperatūras sensors.
- Integrēta pie WiFi pārvaldība izmantojot lietotni ComfoClime Control.
- Klusa darbība - laba izolācija un kluss invertora kompresors.
| Modelis | Q 350 ERV TR |
| Siltummaiņa tips | Entalpinis |
| Uzstādīšanas veids | Pie sienas |
| Spriegums (V/50Hz) | 230 |
| Siltummaiņa efektivitāte, % | 85 |
| Enerģijas atdeve no PHI, % | 90 |
| Maksimālā ierīces strāva, A | 0,76 |
| Maksimālā gaisa plūsma, m3/h | 350 |
| Maksimālā jauda, W | 180 |
| SFP, W/(m3/h) | 0,24 |
| Skaņas spiediena līmenis, dB(A) | 41 |
| Elektriskā sildītāja jauda, kW | 1,7 |
| Savienojuma diametrs, Ø mm | 4xØ160 mm |
| Izmēri (PxGxA), mm | 725x570x8501 mm |
| Svars, kg | 50 |
| Filtri | G4 + F7 |
| Korpuss | EPP apšuvums |
| Atbilst ēkas energoefektivitātes klasei | A |
| Pasīvās mājas sertifikāts | Jā |
| Siltummaiņa apvedvārsts (apvedceļš) | Jā (modulēts) |
| Modelis | ComfoClime 24 |
| Darbības princips | Gaisa-gaiss |
| Spriegums (V/50Hz) | 230 |
| Strāva, A | 4,87 |
| Drošinātājs, A | 6 |
| Dzesēšanas jauda, kW | iki 1,5 |
| Sildīšanas jauda, kW | iki 1,4 |
| Avots: | R32 (0,65 kg), GSP 675 |
| Energoefektivitātes koeficients (EER) | iki 3,46 |
| Korpuss | EPP/ABS iekšpusē, tērauda pārklājums ārpusē |
| Kopējie izmēri (PxGxA), mm | 859x570x2027 mm |
| Kopējais svars, kg | 112 |
Zehnder ComfoClime 24 ir ComfoAir Q350 techninė specifikacija.pdf
Zehnder ComfoClime 24 un 36 izmēri un gaisa plūsmas shēma
Uzstādīšanas un lietošanas instrukcijas šeit.
Jums arī varētu patikt…
| Garantija | 2 gadi * Pieejama 5 gadu garantija |
| Zīmols | Zehnder |
| Izcelsmes valsts | Vācija |

