SKU: AE200DNWMPK/EU + AE050CXYDEK/EU
Samsung EHS MONO R290 5.0 kW šilumos siurblys monoblokas oras-vanduo su 200l integruota talpa
Šilumos siurblys monoblokas oras-vanduo Samsung EHS MONO R290 5.0 kW su 200l integruota talpa – tai patikimas šildymo sprendimas, užtikrinantis stabilų šilumos tiekimą ir karšto vandens ruošimą. Efektyviai dirba net esant žemai temperatūrai lauke ir užtikrina itin tylų, ekonomišką veikimą.
- A+++/A++ energoefektivitātes klase.
- Pieejams vietnē līdz -25°C lauko temperatūros.
- Integrēta pie magnētiskais filtrs un trīsceļu vārsts.
- Uzstādīšanai ko nodrošina EUROVENT sertifikāts.
- 5 gadi Oficiālā ražotāja garantija.
Šilumos siurblys monoblokas oras-vanduo Samsung EHS MONO R290 5.0 kW su 200l integruota talpa – patikimas ir efektyvus sprendimas namų šildymui bei karšto vandens ruošimui.
Pagrindinės Samsung EHS MONO R290 5.0 kW su 200l integruota talpa šilumos siurblio monobloko oras – vanduo charakteristikos:
- Ļoti klusa lauko blokas (35dB).
- Tiekiama temperatūra iki 75°C.
- Apkure pat pie -25°C.
- R290 ekologiškas šaltnešis.
- 4 sluoksnių apsauga nuo nuotėkio ir užsidegimo.
- A+++/A++ energoefektivitātes klase.
- Kompaktiškas vidinio bloko dizainas – 60 x 60 cm.
- Trisluoksnė integruotos 200l talpos izoliacija – 56% didesnis efektyvumas lyginant su senąja talpa.
- Karšto vandens ruošimui ir šildymui integruoti tenai.
- Integrēta pie magnētiskais filtrs un trīsceļu vārsts.
- Modeļa izvēle ar divu zonu vadības komponenti.
- Integrēta pie WiFi pārvaldība.
- Mākslīgais intelekts Enerģijas taupīšanas režīms.
- Saderīgs ar saules elektrostaciju (SmartGrid integrācija).
- EUROVENT sertifikāts - Kvalitātes un efektivitātes apstiprināšana.
- 5 gadi garantija.
Samsung EHS MONO R290 5.0 kW su 200l integruota talpa šilumos siurblio monobloko VALDYMAS:
- Krāsu displejs Lietuviešu valoda iekšējā ierīcē.
- Tālvadības pults SmartThings mobilā lietotne.
| Uzstādīšana ārpus telpām | AE050CXYDEK/EU |
| Sildīšanas jauda, kW | 5,0 |
| Dzesēšanas jauda, kW | 5,0 |
| COP A7/W35, W/W | 5,10 |
| EER A35/W18 , W/W | 3,91 |
| SCOP LWT 35°C, W/W | 5,1 |
| Enerģijas klase LWT 35°C/55°C | A+++/A++ |
| Sildīšanas jauda (ES) Nr. 813/2013 P-rated, kW | 6,0 |
| Nominālā ūdens plūsma, L/min | 14,4 |
| Minimālais pastāvīgi pieejamais ūdens tilpums, L | 60 |
| Darba āra temperatūra. | Apkure, °C | -25-35 |
| Darba āra temperatūra. | Dzesēšana, °C | 10-46 |
| Darba āra temperatūra. | Iekšzemes karstais ūdens, °C | -25-43 |
| Maks. Termostata temperatūra | Apkure, °C | 75 |
| Maks. Termostata temperatūra | Karstais ūdens, °C | 70 |
| Izmēri (PxGxA), mm | 998 x 850 x 500 |
| Svars, kg | 86 |
| Vamzdžių jungtys (sriegis) | Paduod./grįžt., coliai | 1″/1″ |
| Freons | R290 |
| Freona saturs | Piepildīts, kg | 0,63 |
| Skaņas spiediens | Sildīšana (stāv.), dB (A) | 41 |
| Barošanas avots, ϕ, V, Hz | 1ϕ, 220-240V, 50Hz |
| Ieteicamais automātiskais pārslēgšanas slēdzis, A | C16 |
| Ieteicamais barošanas kabelis, mm2 | 3 x 2.5 |
| Ekranētais sakaru kabelis (no lauka uz iekštelpām), mm2 | 2 x 0.75 |
| Apakšējā sildīšanas paplāte | Integrēta pie |
| Iekšējā uzstādīšana | AE200DNWMPK/EU |
| Vandens talpa, L | 200 |
| Cauruļu savienojumi | Pievads/atgriešanās, mm | 28/28 |
| Vamzdžių jungtys | K.Š. vanduo, mm | 22/22 |
| Recirkuliacija, mm | 22 |
| Izmēri, mm | 598 x 1850 x 600 |
| Svars, kg | 139 |
| Iebūvēts elektriskais tents, kW | 6 |
| Barošanas avots, ϕ, V, Hz | 3ϕ, 380-415 V, 50 Hz |
| Ieteicamais automātiskais pārslēgšanas slēdzis, A | C16 |
| Ieteicamais barošanas kabelis, mm2 | 3 x 2.5 |
| Barošanas avots, ϕ, V, Hz | 3ϕ, 380-415 V, 50 Hz |
| Elektriskais teno automātiskais slēdzis, A | C16 |
| Barošanas kabelis, mm2 | 5 x 2.5 |
Jums arī varētu patikt…
| Garantija | 5 gadu garantija |
| Zīmols | Samsung |
| Izcelsmes valsts | Dienvidkoreja |








