SKU: EPP3SE-L/R-S21
RECOM EPP3SE plokštelinis entalpinis rekuperatorius su WiFi valdymu
Plākšņu entalpijas rekuperators RECOM EPP3SE su WiFi valdymu - ir zviedru kvalitātes ventilācijas iekārta, kas nodrošina svaigu gaisu un efektīvu mitruma atgriešanu.
- Entalpijas siltummainis - atjauno mitrumu uz telpām.
- Efektyvumas iki 83% – tinka A++ klase mājas.
- Maksimalus oro srautas 331 m³/val. (300 m³/100 Pa) – tinkamas mājokļiem līdz 100 m².
- Integrēta pie tālruņa pārvaldība - nav nepieciešams papildu aprīkojums.
Vertikalus ENTALPINIS vėdinimo įrenginys su šilumos ir drėgmės grąžinimo funkcija – švarus oras ir energijos taupymas
Pagrindinės Recom EPP3SE rekuperatoriaus charakteristikos:
- entalpijas siltummainis - atjauno mitrumu uz telpām.
- Efektyvumas iki 83% – tinka A++ klase mājas.
- Maksimalus oro srautas 331 m³/val. (300 m³/100 Pa) – tinkamas mājokļiem līdz 100 m².
- Integrēta pies 1,4 kW pašildymo tenas.
- Rekuperatoram nav nepieciešams kondensāta novadīšana.
Recom EPP3SE Ventilācijas iekārtas DARBĪBA:
- Integrēta pie tālruņa pārvaldība - nav nepieciešams papildu aprīkojums.
Papildu Recom EPP3SE ventilācijas bloka vadības funkcijas:
- nedēļas pulksteņa, kalendāra iestatījumi,
- sinhronie, elektroniski komutējamie EC ventilatori,
- trīs individuāli regulējami ventilatora ātrumi,
- palielināt funkciju,
- kamīns, tvaika nosūcēja režīmi,
- Smart Home savienotājs,
- temperatūras iestatījumi,
- kļūdas ziņojumus,
- filtru maiņas paziņojumi.
Kā papildaprīkojums ir pieejams ārējais vadības panelis un mitruma sensors.
| Modelis | EPP3SE-R/L-S21 |
| Siltummaiņa tips | Entalpinis |
| Uzstādīšanas veids | Pie sienas |
| Spriegums (V/50Hz) | 1-230 |
| Siltummaiņa efektivitāte, % | 83 |
| Maksimālā ierīces strāva, A | 1,4 |
| Maksimālā gaisa plūsma, m3/Pa | 300 m³/100 Pa |
| Maksimālā jauda, W | 182 |
| SPI (elektroenerģijas patēriņš), W/(m3/h) | 0,55 |
| Skaņas spiediena līmenis 3 m attālumā, dB(A) | 34 |
| Elektriskā sildītāja jauda, kW | 1,4 kW |
| Savienojuma diametrs, Ø mm | 4xØ125 mm |
| Izmēri (PxGxA), mm | 598x452x958 mm |
| Svars, kg | 24 |
| Filtri | G4 + G4 |
| Korpuss | EPP |
| Atbilst ēkas energoefektivitātes klasei | A++ |
Jums arī varētu patikt…
| Garantija | 2 gadi |
| Zīmols | Ieteikums |
| Izcelsmes valsts | Zviedrija |





