SKU: 1SE-MINI
RECOM 1SE-MINI entalpijas rekuperators ar vadības paneli
Enthalpic griestu rekuperators RECOM 1SE-MINI ar vadības paneli - ir ventilācijas iekārta, kas nodrošina svaigu gaisu un efektīvu mitruma atgriešanu.
- Entalpijas siltummainis - atjauno mitrumu uz telpām.
- Efektivitāte līdz 72% - piemērota A klase mājokļiem.
- Maksimālā gaisa plūsma 106 m³/h - piemērota mājokļiem līdz 40 m².
- Itin kompakts izmēri.
- Vadības panelis iekļauts.
RECOM 1SE-MINI horizontālā entalpijas ventilācijas iekārta ar siltuma un mitruma atgūšanas funkciju - tīrs gaiss un enerģijas ietaupījums
RECOM 1SE-MINI rekuperatora galvenās īpašības:
- Entalpijas siltummainis - atjauno mitrumu uz telpām.
- Efektivitāte līdz 72% - piemērota A klase mājokļiem.
- Maksimālā gaisa plūsma 106 m³/h - piemērota mājokļiem līdz 40 m².
- Itin kompakts izmēri.
- Vadu vadības panelis iekļauts.
- Rekuperatoram nav nepieciešama uzsildīšanas tvertne - iebūvēta aizsardzība pret salu.
- Rekuperatoram nav nepieciešams kondensāta novadīšana.
RECOM 1SE-MINI ventilācijas iekārta DARBĪBA:
- Vadu vadības panelis iekļauts.
| Modelis | RECOM 1SE-MINI |
| Siltummaiņa tips | Entalpinis |
| Uzstādīšanas veids | Lubinis |
| Spriegums (V/50Hz) | 1-230 |
| Siltummaiņa efektivitāte, % | 64-72 |
| Maksimālā ierīces strāva, A | 0,34 |
| Maksimālā gaisa plūsma, m3/h | 106 |
| Maksimālā jauda, W | 56 |
| SPI (elektroenerģijas patēriņš), W/(m3/h) | 0,512 |
| Skaņas spiediena līmenis 3 m attālumā, dB(A) | 24 |
| Savienojuma diametrs, Ø mm | 4xØ125 mm |
| Izmēri (PxGxA), mm | 374x497x224 mm |
| Svars, kg | 15 |
| Filtri | G4 + G4 |
| Korpuss | Cinkots tērauds, 15 mm izolācijas materiāls |
| Atbilst ēkas energoefektivitātes klasei | A |
Jums arī varētu patikt…
| Garantija | 2 gadi |
| Zīmols | Ventilācijas atveres |
| Izcelsmes valsts |

