SKU: AE200DNWSPG/EU + AE125DXEDGG/EU
Samsung EHS SPLIT 12.5 – 12.5 kW trifazis šilumos siurblys oras-vanduo su 200l integruota talpa
Air-to-water heat pump Samsung EHS SPLIT 12.5-12.5 kW trifazis su 200l integruota talpa – tai patikimas šildymo sprendimas, užtikrinantis stabilų šilumos tiekimą ir karšto vandens ruošimą. Efektyviai dirba net esant žemai temperatūrai lauke ir užtikrina tylų, ekonomišką veikimą.
- A+++/A++ energinio efektyvumo klasė.
- Veikia iki -25°C lauko temperatūros, išlaikant šildymo galią.
- Integrated at srauto jutiklis ir trieigis vožtuvas.
- For installation provided by EUROVENT sertifikatas.
- 5 years Official manufacturer's warranty.
Šilumos siurblys oras–vanduo Samsung EHS Split 12.5-12.5 kW trifazis su 200l integruota talpa – patikimas ir efektyvus sprendimas namų šildymui bei karšto vandens ruošimui.
Pagrindinės Samsung EHS SPLIT 12.5-12.5 kW trifazis su 200l integruota talpa šilumos siurblio oras – vanduo charakteristikos:
- Extremely quiet lauko blokas.
- Tiekiama temperatūra iki 65°C.
- Šildymas net prie -25°C.
- R32 Refrigerant.
- A+++/A++ energinio efektyvumo klasė.
- Kompaktiškas vidinio bloko dizainas – 60 x 60 cm.
- Trisluoksnė integruotos 200l talpos izoliacija – 56% didesnis efektyvumas lyginant su senąja talpa.
- Karšto vandens ruošimui ir šildymui integruoti tenai.
- Integrated at srauto jutiklis, magnetinis filtras ir trieigis vožtuvas.
- Galimybė pasirinkti modelį su dviejų zonų valdymo komponentais.
- Integrated at WiFi valdymas.
- Dirbtinio intelekto energijos taupymo režimas.
- Suderinamas su saulės elektrine (SmartGrid integracija).
- EUROVENT sertifikatas – kokybės ir efektyvumo patvirtinimas.
- 5 years guarantee.
Samsung EHS SPLIT NORDIC 9.0–8.7 kW trifazis su 200l integruota talpa šilumos siurblio VALDYMAS:
- Spalvotas ekranas vidiniame įrenginyje lietuvių kalba.
- Remote control SmartThings mobile app.
| Outdoor installation | AE125DXEDGG/EU |
| Heating power, kW | 12,5 |
| Cooling power, kW | 12,5 |
| COP A7/W35, W/W | 4,86 |
| EER A35/W18 , W/W | 3,8 |
| SCOP LWT 35°C, W/W | 4,73 |
| Energinė klasė LWT 35°C/55°C | A+++/A++ |
| Šildymo galia (EU) No 813/2013 P-rated, kW | 12 |
| Nominalus vandens srautas, L/min | 36 |
| Minimalus nuolat prieinamas vandens tūris, L | 200 |
| Operating outdoor temp. | Heating, °C | -25-35 |
| Operating outdoor temp. | Cooling, °C | 10-46 |
| Darbinė lauko temp. | Buitinis k. vanduo, °C | -25-43 |
| Maks. termofikato temperatūra | Šildymas, °C | 65 |
| Maks. termofikato temperatūra | Karštas vanduo, °C | 70 |
| Dimensions (PxGxA), mm | 998 x 850 x 500 |
| Weight, kg | 89 |
| Vamzdžių jungtys | Skystys + dujos, coliai | 3/8″ + 5/8″ |
| Vamzdžių ilgiai, min/max, m | 50 |
| Aukščių perkritis, max, m | 15/30 |
| Freon | R32 |
| Freon content | Filled, kg | 1.84 (15m) |
| Freono kiekis | Papildomas, g/m | – |
| Garso slėgis | Šildymas (stand.), dB (A) | 49 |
| Power supply, ϕ, V, Hz | 3ϕ, 380-415V, 50Hz |
| Recommended automatic transfer switch, A | C16 |
| Recommended power cable, mm2 | 5 x 2.5 |
| Komunikacinis ekranuotas kabelis (laukas-vidus), mm2 | 2 x 0.75 |
| Dugno pašildymo tenas | Integrated at |
| Internal installation | AE200DNWSPG/EU |
| Vandens talpa, L | 200 |
| Vamzdžių jungtys | Paduod./grįžt., mm | 28/29 |
| Vamzdžių jungtys | K.Š. vanduo, mm | 22/23 |
| Recirkuliacija, mm | 22 |
| Matmenys, mm | 598 x 1850 x 600 |
| Weight, kg | 139 |
| Integruotas elektrinis tenas, kW | 6 |
| Power supply, ϕ, V, Hz | 3ϕ, 380-415V, 50Hz |
| Recommended automatic transfer switch, A | C16 |
| Recommended power cable, mm2 | 3 x 2.5 |
| El. teno maitinimas, ϕ, V, Hz | 3ϕ, 380-415V, 50Hz |
| El. teno automatinis jungiklis, A | C16 |
| El. teno maitinimo kabelis, mm2 | 5 x 2.5 |
You may also like…
| Warranty | 5-year warranty |
| Brand | Samsung |
| Country of origin | South Korea |








