SKU: 6S-S21
RECOM 6S plokštelinis rekuperatorius su WiFi valdymu
Plate recuperator RECOM 6S with WiFi control - is a Swedish-quality ventilation unit that provides fresh air and efficient humidity return.
- Efektyvumas iki 91% – tinka Class A++ home.
- Maksimalus oro srautas 692 m³/val. (660 m³/100 Pa) – tinkamas for dwellings up to 200 m².
- Integrated at telephone management - no additional equipment is needed.
- Priešpriešinių srautų šilumokaitis, tvirtas ir sandarus 40 mm korpusas.
Vertikalus plokštelinis vėdinimo įrenginys su šilumos ir drėgmės grąžinimo funkcija – švarus oras ir energijos taupymas
Pagrindinės Recom 6S rekuperatoriaus charakteristikos:
- priešpriešinių srautų šilumokaitis
- 40 mm korpusas – užtikrina tightness.
- Efektyvumas iki 91% – tinka Class A++ home.
- Maksimalus oro srautas 692 m³/val. (660 m³/100 Pa) – tinkamas for dwellings up to 200 m².
- Integrated at telephone management - no additional equipment is needed.
- For recuperator not required condensate drainage.
- Šiam rekuperatoriui is required 1,8 kW pašildymo tenas.
Recom 6S vėdinimo įrenginio VALDYMAS:
- Integrated at telephone management - no additional equipment is needed.
Additional Recom 6S ventilation unit control functions:
- weekly clock, calendar settings,
- synchronous, electronically commutated EC fans,
- three individually adjustable fan speeds,
- boost function,
- fireplace, cooker hood modes,
- Smart Home Connector,
- temperature settings,
- error messages,
- filter change notifications.
An external control panel and humidity sensor are available as options.
| Model | 6SE-S21 |
| Type of heat exchanger | Plate |
| Installation type | Wall-mounted |
| Voltage (V/50Hz) | 1-230 |
| Heat exchanger efficiency, % | 84-91 |
| Maximum device current, A | 2,4 |
| Maximum air flow, m3/Pa | 660 m³/100 Pa |
| Maximum power, W | 337 |
| SPI (electricity consumption), W/(m3/h) | 0,253 |
| Sound pressure level at 3m, dB(A) | 26 |
| Electric heater power, kW | Reikalingas 1,8 kW šildytuvas |
| Connection diameter, Ø mm | 4xØ200 mm |
| Dimensions (PxGxA), mm | 823x720x675 mm |
| Weight, kg | 82 |
| Filters | G4 + F7 |
| Hull | Painted galvanised steel, insulated with 40 mm mineral wool |
| Meets the energy performance class of the building | A+ |
You may also like…
| Warranty | 2 years |
| Brand | Recom |
| Country of origin | Sweden |






