SKU: 6SE-S21
RECOM 6SE plokštelinis entalpinis rekuperatorius su WiFi valdymu
Plākšņu entalpijas rekuperators RECOM 6SE ar WiFi vadību - ir zviedru kvalitātes ventilācijas iekārta, kas nodrošina svaigu gaisu un efektīvu mitruma atgriešanu.
- Entalpijas siltummainis - atjauno mitrumu uz telpām.
- Efektyvumas iki 91% – tinka A+ klasės mājas.
- Maksimalus oro srautas 692 m³/val. (660 m³/100 Pa) – tinkamas mājokļiem līdz 200 m².
- Integrēta pie tālruņa pārvaldība - nav nepieciešams papildu aprīkojums.
Vertikalus ENTALPINIS vėdinimo įrenginys su šilumos ir drėgmės grąžinimo funkcija – švarus oras ir energijos taupymas.
Pagrindinės Recom 6SE rekuperatoriaus charakteristikos:
- entalpijas siltummainis - atjauno mitrumu uz telpām.
- 40 mm korpusas – užtikrina sasprindzinājums.
- Efektyvumas iki 91% – tinka A+ klasės mājas.
- Maksimalus oro srautas 692 m³/val. (660 m³/100 Pa) – tinkamas mājokļiem līdz 200 m².
- Integrēta pie tālruņa pārvaldība - nav nepieciešams papildu aprīkojums.
- Rekuperatoram nav nepieciešams kondensāta novadīšana.
- Šiam rekuperatoriui ir nepieciešams 1,8 kW pašildymo tenas.
Recom 6SE vėdinimo įrenginio VALDYMAS:
- Integrēta pie tālruņa pārvaldība - nav nepieciešams papildu aprīkojums.
Papildu Recom 6SE ventilācijas bloka vadības funkcijas:
- nedēļas pulksteņa, kalendāra iestatījumi,
- sinhronie, elektroniski komutējamie EC ventilatori,
- trīs individuāli regulējami ventilatora ātrumi,
- palielināt funkciju,
- kamīns, tvaika nosūcēja režīmi,
- Smart Home savienotājs,
- temperatūras iestatījumi,
- kļūdas ziņojumus,
- filtru maiņas paziņojumi.
Kā papildaprīkojums ir pieejams ārējais vadības panelis un mitruma sensors.
| Modelis | 6SE-S21 |
| Siltummaiņa tips | Entalpinis |
| Uzstādīšanas veids | Pie sienas |
| Spriegums (V/50Hz) | 1-230 |
| Siltummaiņa efektivitāte, % | 73-91 |
| Maksimālā ierīces strāva, A | 2,4 |
| Maksimālā gaisa plūsma, m3/Pa | 660 m³/100 Pa |
| Maksimālā jauda, W | 337 |
| SPI (elektroenerģijas patēriņš), W/(m3/h) | 0,253 |
| Skaņas spiediena līmenis 3 m attālumā, dB(A) | 26 |
| Elektriskā sildītāja jauda, kW | Reikalingas 1,8 kW šildytuvas |
| Savienojuma diametrs, Ø mm | 4xØ200 mm |
| Izmēri (PxGxA), mm | 823x720x675 mm |
| Svars, kg | 82 |
| Filtri | G4 + F7 |
| Korpuss | Krāsots cinkots tērauds, izolēts ar 40 mm minerālvates. |
| Atbilst ēkas energoefektivitātes klasei | A+ |
Jums arī varētu patikt…
| Garantija | 2 gadi |
| Zīmols | Ieteikums |
| Izcelsmes valsts | Zviedrija |






